قوانین و مقررات بازارچه مارمارا استار

قفل شده
نمایه کاربر
SuperAdmin
ادمین سایت
پست: 15
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 10 فروردین 1399, 1:57 am
محل اقامت: ترکیه , استانبول
تماس:

قوانین و مقررات بازارچه مارمارا استار

پست توسط SuperAdmin »

تمامی فعالیتهای کاربران و خرید و فروشهای بین کاربران به صورت دوستانه و با مسئولیت خود آنها انجام می شود. مارمارا استار ، همکاران بازارچه،‌ مدیران و گردانندگان انجمن های بازارچه هیچگونه نفعی از این فعالیت و هیچ گونه تعهدی در خصوص صحت و سقم معامله یا کلاهبرداری و کم فروشی ندارند. از طرفی مارمارا استار کیفیت و کمیت هیچ یک از محتویات نوشته های کاربران را تایید نمی کند.

توجه : تا قبل از قرار حضوری و دریافت کالا یا خدمات از انتقال پول برای فروشندگان جدا خودداری نمایید و پرداخت هزینه را فقط و فقط به صورت حضوری و پس از بررسی کامل کالا یا خدمات انجام دهید.

1 - در صورت بروز مشکلات و احیاناً شکایت‌های احتمالی از کاربران فقط در صورت درخواست مراجع قضایی و فقط به آن مراجع توسط ادمین فروم ارائه می‌شود.
2 - توافق بر سر خرید یا فروش به عهده خریدار و فروشنده خواهد بود. به این صورت که در همان تاپیک، بحث و تبادل نظری در مورد امکانات و شرایط وسیله و احیانا قیمت آن صورت خواهد گرفت و در صورت توافق ، نحوه تحویل و دریافت وسیله به صورت یک توافق دو طرفه (بین خریدار و فروشنده) و در تماسهای بعدی آنها خواهد بود که بهتر است قرار نهایی از طریق پیام یا تلفن و خارج از سایت انجام شود.
3 - محصول یا محصولات خود را به صورت صحیح، با شرایط کامل و عنوانی مناسب معرفی کنید
4 - به سوالات کاربران در مورد محصول یا سرویس خود با احترام و حوصله کامل پاسخ دهید.
5 - از بحث و جدل در مورد اثبات کیفیت یا قیمت مناسب محصول خود با کاربران خودداری کنید.
6 - تاپیک خود را در جهت صحیح هدایت کنید و نوشته های نامربوط را گزارش کنید.
7 - ایجاد دو یا چند تاپیک موازی یا همزمان برای یک کالا مجاز نیست و در صورت مشاهده با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
8 - ارسال نوشته در بازارچه به معنای توافق در قوانین بالا و تعهد در اجرای آنهاست. تخطی از قوانین فوق، منجر به حذف نوشته ها و محدود شدن دسترسی های کاربران بدون اطلاع قبلی خواهد بود.
9 - مارمارا استار هیچ کاربر تایید شده و ویژه ای نخواهد داشت و تمامی کاربران به یک میزان اولیت خواهند داشت , لطفا در معاملات خود دقت کامل را داشته باشید.
10 - در صورت هرگونه گزارش و اثبات آن درباره مشکلات در مورد کالا یا خدمات کاربران سرویس دهنده بدون اطلاع قبلی تاپیک کاربر خاطی حذف و حساب کاربری آن به صورت دائمی بسته خواهد شد.
:!: مارمارا استار اولین انجمن ایرانیان ترکیه :!:

:idea: شما می توانید تمامی امور خود را در ترکیه از طریق مارمارا استار انجام دهید و زندگی ای عالی را برای خود و خانواده رقم بزنید.

:?: سایت اصلی : Maramarastar.com - فروشگاه محصولات فیزیکی : Binalcostar.com - فروشگاه محصولات مجازی : Marmarastar.ir

قفل شده

بازگشت به “قوانین و مقررات انجمن”